Projektování 

Fotovoltaických elektráren


Vy Prodávejte, my se postaráme o zbytek

Budeme váš spolehlivý partner projektové fáze

Už žádné starosti s hledáním různých odborníků a složitým papírováním. My se o všechno postaráme za vás. Díky našemu špičkovému týmu odborníků a dlouholetým zkušenostem v oboru, garantujeme maximální efektivitu a spolehlivost našich fotovoltaických řešení. 

Zameříme stavbu

stavební a elektrotechnickou část

Kvalitní zaměření střechy je pro nás velmi důležité, protože to nám umožní využít střechu na maximum a umístit co nejvíce FTV panelů.

Naši zkušení stavební inženýři a elektroinženýři používají nejmodernější technologie a postupy pro zaměření střechy a elektroinstalaci, aby byly všechny součásti pečlivě a přesně namontovány. Výsledkem je dokonalá stavba, která splňuje všechny vaše požadavky, včetně maximálního využití střechy pro FTV panely.

dokumentace pro stavební povolení 

DLE 499/2006 Sb. Vyhláška o dokumentaci staveb

víme co stavební úřad chce vidět 

 

Ušetřete čas i peníze s našimi komplexními službami při tvorbě dokumentace pro stavební povolení. S naším odborným přístupem a zkušenostmi s procesy na stavebních úřadech zajistíme, že vaše dokumentace bude kompletní a správně vyplněná, předejdeme tak problémům a zbytečným prodlevám v procesu schvalování. Jsme si vědomi, že čas jsou peníze, proto se budeme snažit zkrátit dobu povolení na minimum. Spolupracujte s námi a ušetřete si starosti, aby se vaše stavba mohla co nejdříve realizovat.

Statické posouzení konstrukcí

základ úspěchu vašeho businessu 

Statika střešních konstrukcí je pro váš business alfou a omegou úspěchu  . Proto se statickým posouzením věnujeme s maximální pečlivostí. Naši zkušení statikové v kanceláři vám poskytnou důkladné statické posouzení a v případě nálezu problému navrhnou efektivní řešení. Navíc máme síť statiků po celé republice, takže v případě realizace projektu kdekoli v ČR, bude statik k dispozici v blízkosti vaší stavby. S námi máte jistotu, že vaše konstrukce bude bezpečná a v souladu s platnými normami.

požárně bezpečnostní řešení (PBŘ)

hoř má panenko, ale opodál

Naše služba zahrnuje komplexní řešení pro Vaši novou stavbu, včetně profesionálního požárně bezpečnostního projektu, který zajistí, že Vaše budova bude plně v souladu s příslušnými požárními předpisy a normami. S týmem kvalifikovaných projektantů a moderními technologiemi vám poskytneme požárně bezpečnostní řešení přesně odpovídající vašim potřebám a požadavkům.

Naše dokumentace je kompletní a obsahuje veškeré potřebné informace, abyste se mohli ujistit, že vaše stavba bude bezpečná pro obyvatele a splňuje všechny požární normy a předpisy. Spolupracujte s námi a můžete mít jistotu, že vaše budova bude bezpečná a připravená na jakýkoli případné nebezpečí.

elektrotechnický projekt FTV včetně připojení do distribuční sítě

světlo dělá den a muže být i pod mrakem

Naši elektroinženýři jsou odborníci s bohatými zkušenostmi v navrhování a instalaci elektroinstalací v průmyslových a obytných budovách. Spolupracujeme s dodavateli elektrotechnických materiálů, abychom vám mohli poskytnout elektroinstalace vysoké kvality, které plně splňují požadavky a normy. Navrhneme pro vás elektrosystém na klíč, který bude optimálně fungovat s vašimi FTV panely. To zahrnuje vše od připojení na distribuční síť, přes zabezpečení hromosvodů a světlíků, až po kompletní řešení elektroinstalací. Díky našemu přístupu se snažíme minimalizovat vaše náklady na provoz a údržbu elektrosystému a zároveň maximalizovat jeho výkon.

S našimi elektroinženýry můžete mít jistotu, že váš elektrosystém bude navržen a nainstalován s maximální pozorností k detailům a s ohledem na vaše specifické potřeby. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme podrobnější informace o našich elektroinstalacích a návrzích elektrosystémů na klíč pro využití s FTV panely.

inženýring - zajistíme veškeré povolení

úředník je náš kamarád, ne nepřítel 

Naše služby zahrnují všechny kroky od přípravy dokumentace až po získání konečného stavebního povolení.

S naším týmem odborníků, zajišťujeme kompletní přípravu dokumentace pro stavební řízení. Můžeme vám pomoci s přípravou a podáním žádosti o stavební povolení, a následně se postarat o celý proces stavebního řízení, včetně komunikace s orgány státní správy a správců sítí.

Naše zkušenosti a znalosti jsou klíčem k úspěšnému získání stavebního povolení. Sledujeme aktuální legislativní požadavky a předpisy, abychom vám zajistili nejlepší možné řešení pro vaši stavbu.

FTV OD KAHAA

vy prodáváte my projektujeme 

JSME VÁM NA DOSAH

První schůzka je nezávazná a zcela zdarma

Jméno
Příjmení
Kontaktní telefon
E-mail *
Komentář